מלא פרטים לקבל מתנה

שאלות ותשובות

מה מיוחד ב"שבילים ברוח"?

בשבילים ברוח אנחנו מחברים בין "השבילים" – טיולים ואתרים בארץ ישראל – לבין "הרוח" – עולם הנפש והמודעות. כל מה "שבחוץ" – טבע, היסטוריה ואנשים – מחובר ל-מה 'שבפנים'- למודעות עצמית, עולמות של רוח ומגוון משמעויות שנוגעות בנפש ובחיים שלנו. החיבור הזה הוא מרתק ומספק חוויה מהנה ומשמעותית הן בטיולים והן בהרצאות או סדנאות שטח.

מהן הפעילויות שמוצעות?

יש מגוון טיולים מיוחדים ברחבי הארץ שמחולקים לנוחיותכם לאזורים ולנושאים. כמו כן מוצעות לקבוצות סדנאות לנפש בטבע הפתוח או בחלל סגור וגם הרצאות מעוררות השראה בנושאים שנוגעים בטיולים, ארץ ישראל והחיבור לפנימיות,ערכים ורוח. מספר ספרים וקורסים אונליין כבר יצאו לאור ואתם מוזמנים לקבל במתנה כצעד ראשון את המדריך השלם לטיולים במבט פנימי.

איך בוחרים פעילות מתוך כל המבחר?

קודם כל מומלץ למלא את פרטיכם בטופס למטה כדי לקבל במייל עדכונים וטיפים וכמובן מדריך מתנה שמגיע לכם. מעת לעת מוצעות פעילויות שגם יחידים יכולים להירשם אליהן.

אם אתם מחפשים פעילות (טיול, הרצאה או סדנה) עבור קבוצה או צוות לחצו על הקטגוריה המתאימה שמופיעה בסרגל האתר בראש העמוד או בצד שמאל. שם תתרשמו מהאפשרויות השונות. בחרו פעילות ותקבלו הצעת מחיר דרך טופס יצירת קשר.

לכל שאלה ניתן לשלוח בטופס או להתקשר 050-4760554.

Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support