מלא פרטים לקבל מתנה

טיול בנצרת והסביבה בדגש נוצרי – משיחיות, גאולה וחסד

הנצרות היא הדת הנפוצה ביותר בעולם. היא גם הדומיננטית והמשפיעה ביותר בתרבות המערבית. היכן היא נולדה? ממש כאן בארץ ישראל! בכפר קטן וזניח בשם נצרת. כאן התעברה מרים מרוח הקודש. כאן אלוהים לבש בשר. כאן גדל ישוע כנער ומכאן גם יצא להטיף ולבנות קהילת שליחים סביב ימת הגליל. מכאן יצאה הבשורה לכל רחבי העולם ולכאן גם נוהרים מליוני מאמינים מרחבי העולם.

מדוע צמחה הנצרות דווקא באזור הגליל? במה נבדלת הנצרות מדתות אחרות ומהן הטענות הבסיסיות שלה על מהות האדם והעולם? מה המקום של מרים ויוסף בעיצוב חייו של הילד ישוע? מדוע קפץ ישו להר הקפיצה? ואיך יתכן מקום שהוא גם בית כנסת וגם כנסיה?? ומה ניתן לקחת מכל זה אל החיים שלנו?

 

כל זה ננסה להבין, לטעום ולחוות לאור כנסיות קסומות ונופים מרהיבים בנצרת וסביב לה. נטעם קטע מ'שביל הבשורה' שנסלל במיוחד עבור צליינים מרחבי העולם המבקשים ללכת בעקבות צעדיו של ישוע. נתרשם מעתיקות וממבני פאר המוקדשים לאירוע המכונן של הבשורה למרים על התעברותה לרוח הקודש. נראה היכן גדל ישו כנער, ממי ברח ולאן ונחווה מהצבעוניות של העיר ושווקיה כפי שהיא מוכרת לנו כיום.

 

איפה נבקר?

  1. הר הקפיצה 
  2. בזיליקת הבשורה
  3. כנסיית יוסף 
  4. כנסיית בית הכנסת ועוד
  5. השוק של נצרת וסמטאות העיר העתיקה

לקורס מקוון חינם אצלך במייל לחצו : מבט אחר על הנצרות

טיולים נוספים בעקבות ישו : ללכת על המים – עם ישו בכנרת

מכאב לגאולה – ויאה דולורוזה בירושלים

זה הזמן להנות עם שבילים ברוח

טיולים והרצאות ◇ קורסים וסדנאות

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support