מלא פרטים לקבל מתנה

טיול בכינרת בדגש נוצרי – נצרות מסביב לכנרת

ישוע, יהודי גלילי שהכריז על משיחיותו לפני כאלפיים שנה, בישר בשורה חדשה לשומעים אותו. הוא גדל והסתובב בגליל. נוף ההרים של הגליל, הכנרת, סירות ודייגים היה חלק טבעי משגרת חייו ובתוכה הוא פעל, הטיף וחולל ניסים רבים כמו מתן דגים ולחם להמונים או אפילו הליכה על פני מימיה של הכנרת. הכל עשה ישוע כדי לשכנע בנכונות בשורתו.

בסיור זה נבקר במקומות בהם פעל ישוע החי (לפני שהלך להיצלב בירושלים), כדי להבין בצורה נכוחה את עיקרי הבשורה המופלאה שבא לבשר. נבקר גם בכנסיות וגם באתרי טבע ונתבונן מה הייתה הבשורה במקורה, כיצד מובנת הבשורה בנצרות של ימינו ואיך ניתן לקחת ממנה אל חיינו פנינים לשיפור חיינו.

נחשוף כתבים קדומים שנדחו על ידי הכנסייה אשר זורים אור חדש על אישיותו וכוונותיו. נעפיל אל ההר בו נשא את דרשתו ועיקרי בשורתו, נרד אל ימת הכנרת ונפגוש בניסים שחולל. נכיר את בכירי תלמידיו והשליחים שקיבץ סביבו. נראה סירה בת אלפיים שנה שאולי ישוע עצמו ישב בתוכה. נבקר בעירו של ישוע, כפר נחום, ולאור ממצאים ארכאולוגיים נתבונן כמובן במשמעויות הפנימיות.

איפה נבקר?

  1. הר האושר
  2. כנסיית הלחם והדגים
  3. טבחה, בכורת פטרוס
  4. כפר נחום וגינוסר

לקורס מקוון חינם אצלך במייל לחצו : מבט אחר על הנצרות

זה הזמן להנות עם שבילים ברוח

טיולים והרצאות ◇ קורסים וסדנאות

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support