מלא פרטים לקבל מתנה

טיול בקיסריה והסביבה: קיסריה העתיקה, חוות חפציבה ונחל תנינים

סיור מודרך בקיסריה הוא בילוי נפלא לכל המשפחה וגם לטיולי עומק. קיסריה הייתה בירת הנציבות הרומית בארץ ישראל והוקמה על ידי הורדוס המלך. ביקור בגן הלאומי קיסריה יחשוף לכם את עוצמתם ותרבותם של הרומאים: האמפיתאטרון,ההיפודרום, הנמל ואמות המים. תוכלו ליהנות ממיצג היסטורי וחוויות מולטימדיה לצד מסעדות ובתי קפה בטיילת הגן.

התאטרון בקיסריה (צילום אבנר ירון)

לא הרחק מהגן הלאומי תוכלו להתרשם מאמת המים הרומית – האקוודוקט -שעל חוף הים ומפסיפס הציפורים שהוא חלק מוילה גדולה מהתקופה הרומית-ביזנטית.

אמת המים לקיסריה (צילום: אבנר ירון – אור ראשון)

בתוך קיסריה החדשה הידועה בעושרה תמצאו מגרשי גולף ואת מוזיאון ראלי לאומנות לטינית.

בצמוד לקיסריה נמצא הקיבוץ שדות ים בו התגוררה הצנחנית הידועה חנה סנש שמצאה את מותה במהלך מלחמת העולם השנייה. בשטח הקיבוץ תוכלו לבקר בבית חנה סנש המספר את סיפורה וגם ליהנות מהמוזיאון לעתיקות קיסריה שמשמר את השרידים הארכאולוגיים שלא תראו בשטח הגן הלאומי.

נחל תנינים נמצא לא הרחק מקיסריה ובסמוך לג'יסר א זרקא. גם שם תיהנו מגן לאומי שימחיש לכם את טכנולוגיות המים בעת העתיקה אל מול נוף מקסים. ונסיים בחוות חפציבה שהיא חווה חקלאית מראשית המאה ה-20 שמשומרת ומתוחזקת לרווחת הציבור על ידי חברת החשמל. ניתן לשלב ביקור בחווה עם הליכה לאורך נחל חדרה.

אתרים נוספים באזור: זיכרון יעקב, גני הנדיב ורמת הנדיב.

לארגון טיול מיוחד בקיסריה, שדות ים והסביבה צרו כעת קשר!

לטיול מודרך בקיסריה אל המלך שבתוכך "להיות מלך ליום אחד" לחצו כאן

זה הזמן להנות עם שבילים ברוח

טיולים והרצאות ◇ קורסים וסדנאות

קידום אתרים לעסקים קידום אתרים לעסקים
Page Reader Press Enter to Read Page Content Out Loud Press Enter to Pause or Restart Reading Page Content Out Loud Press Enter to Stop Reading Page Content Out Loud Screen Reader Support